Europa League

Europa League  Fixtures & Results

Thursday 2nd Oct 14 - Thursday 23rd Oct 14

Thursday 2nd Oct 14
Add to calendar Time Competition Home team Score Away team TV/Video Details Preview/Report Betting link
Add to calendar 16:00 Group E D Moscow vs PSV
Add to calendar 17:00 Group H Krasnodar vs Everton
Add to calendar 18:00 Group J Aalborg vs Rio Ave
Add to calendar 18:00 Group K Dinamo Minsk vs Fiorentina
Add to calendar 18:00 Group J Dynamo Kiev vs S Bucuresti
Add to calendar 18:00 Group G Feyenoord vs S Liege
Add to calendar 18:00 Group K Guingamp vs PAOK S'nika
Add to calendar 18:00 Group L Lokeren vs Metalist
Add to calendar 18:00 Group G Rijeka vs Sevilla
Add to calendar 18:00 Group I Slovan vs Napoli
Add to calendar 18:00 Group I Sp Prague vs Young Boys
Add to calendar 18:00 Group L Trabzonspor vs Leg Warsaw
Add to calendar 18:00 Group H Wolfsburg vs Lille
Add to calendar 20:05 Group C Asteras Tripoli vs Partizan
Add to calendar 20:05 Group D Celtic vs Din Zagreb
Add to calendar 20:05 Group E Estoril vs Panathinaikos
Add to calendar 20:05 Group D FC Astra Ploiesti vs Salzburg
Add to calendar 20:05 Group A FC Zurich vs M'gladbach
Add to calendar 20:05 Group B HJK Helsinki vs Club Brugge
Add to calendar 20:05 Group F Inter vs Karabakh-Azersu
Add to calendar 20:05 Group F St Etienne vs Dnipro
Add to calendar 20:05 Group B Torino vs FC Cop'hagen
Add to calendar 20:05 Group C Tottenham vs Besiktas
Add to calendar 20:05 Group A Villarreal vs A Limassol
Thursday 23rd Oct 14
Add to calendar Time Competition Home team Score Away team TV/Video Details Preview/Report Betting link
Add to calendar 17:00 Group H Krasnodar vs Wolfsburg
Add to calendar 18:00 Group J Aalborg vs Dynamo Kiev
Add to calendar 18:00 Group I Young Boys vs Napoli
Add to calendar 18:00 Group K Dinamo Minsk vs Guingamp
Add to calendar 18:00 Group J S Bucuresti vs Rio Ave
Add to calendar 18:00 Group H Lille vs Everton
Add to calendar 18:00 Group L Metalist vs Leg Warsaw
Add to calendar 18:00 Group K PAOK S'nika vs Fiorentina
Add to calendar 18:00 Group G Rijeka vs Feyenoord
Add to calendar 18:00 Group I Slovan vs Sp Prague
Add to calendar 18:00 Group G S Liege vs Sevilla
Add to calendar 18:00 Group L Trabzonspor vs Lokeren
Add to calendar 20:05 Group A M'gladbach vs A Limassol
Add to calendar 20:05 Group D Celtic vs FC Astra Ploiesti
Add to calendar 20:05 Group B Club Brugge vs FC Cop'hagen
Add to calendar 20:05 Group F Dnipro vs Karabakh-Azersu
Add to calendar 20:05 Group E Estoril vs D Moscow
Add to calendar 20:05 Group F Inter vs St Etienne
Add to calendar 20:05 Group E PSV vs Panathinaikos
Add to calendar 20:05 Group C Partizan vs Besiktas
Add to calendar 20:05 Group D Salzburg vs Din Zagreb
Add to calendar 20:05 Group B Torino vs HJK Helsinki
Add to calendar 20:05 Group C Tottenham vs Asteras Tripoli
Add to calendar 20:05 Group A Villarreal vs FC Zurich

Key

Add fixture to calendar

Add fixture to calendar

Live on Sky Sports

Live on Sky Sports

More Fixtures & Results

View fixtures & results by date: